Chceme se toho dočkat..? Je to neodvratné...?

20.06.2012 14:34

Německé noviny: Jak mohou vypadat první hodiny po super-krachu?

Karl Weiss

Podle švýcarské informační služby „vertraulicher.li“ je v Německu počítáno kromě možnosti „super výpadku (elektřiny, pozn. red.)“ také s kolapsem finančního systému eurozóny. Pro tento případ jsou připraveny plány na bezprostřední zavedení diktatury: uzavření bank a bankomatů, přerušení obchodování na burze, uzavření internetu a nasazení Bundeswehru proti vlastním občanům.

 

 

Právě v článku „3 biliony euro – žádný východ“ (https://karlweiss.twoday.net/stories/11419452/) na to občanský novinář poukázal: Když by měly být splaceny všechny dluhy (a někdy zaplaceny být musí), bylo by k tomu potřeba 3 bilionů euro. Tyto peníze neexistují – k dispozici by byly nanejvýš v případě, kdy by byly vyvlastněny všechny banky, firmy a soukromé osoby v dosahu eura a jejich peníze by byly použity na splacení těchto dluhů. V tom spočívá nebezpečí, že by v jednom okamžiku velcí spekulanti (především velké banky) společně vsadili proti euro nebo prostě proti všem státním úvěrům eurozóny, což by pak mohlo vést k super krachu eura. Tohoto rizika si je zřejmě německá vláda vědoma.

Pokud je tato zpráva ze Švýcarska pravdivá, pak by se člověk měl na tento den připravit. Pak bude okamžitě zavedena otevřená diktatura. To znamená: nikdo již nebude mít přístup ke zlatu v bance, ať již na přepážce, nebo převodem, nebo v automatech na zlato. Zároveň budou samozřejmě uzavřeny všechny burzy, především přirozeně ty, které obchodují s měnami a státními dluhopisy. Mimo to bude co nejvíce rušen internet – přičemž lze jasně a jednoznačně říct proč: aby se lidé jeho prostřednictvím nemohli domluvit na protestních akcích. Rovněž bude zrušeno právo na demonstraci. A do „balíčku“ bude patřit také nasazení Bundeswehru uvnitř země.

Je jasné, že si to obyvatelstvo nenechá tak snadno líbit, takže bude také zastřelen každý protestující. K tomu je přirozeně potřeba armády. Vodní děla a obušky 30. září ve Stuttgartu byla jen menší ochutnávka! Nejde o nic menšího, ani většího, než o plán na převrat, puč! Typicky bývají v takových případech také uzavřeny hranice.

Nikdo neví, jestli již byly takové plány skutečně rozpracovány, ale vzhledem k reálnému nebezpečí kolapsu euro (resp. státních dluhů zemí eurozóny, což vyjde prakticky nastejno) to není v žádném případě nepravděpodobné. No, tento názor může spadat do oblasti „duševní nemoci“, jak tomu říkají naši politici a jejich byrokraté, ale naštěstí nemají naprosto žádné tušení, jak na to budou reagovat mladí lidé, když jim seberou internet. Pak už se netřeba dohadovat, protože každý ví, že: místo setkání je uprostřed města a tam se také nejrychleji shromáždí největší počet lidí v nepřehlédnutelném měřítku.

A co pak budou moct politici dělat? Zastřelit najednou všechny mladé Němce? No, v každém případě by člověk měl učinit preventivní opatření – jen pro případ, že je tento scénář skutečně plánován: občanský novinář se postará, aby měl peníze v dostatečné výši na kontě, ať již na spořitelní knížce, na žirovém účtu, nebo jako investice, pokud tedy peníze má a chce bydlet v eurozóně. Když přijde možná měnová reforma, pak by se měl člověk zeptat starších lidí, kteří zažili rok 1948, jak se dá ochránit: jejich odpověď: zlato a stříbro, ale především nemovitosti. Nakupte nemovitosti, pokud máte peníze!

Přejato z německého zdroje

 

 

DODATEK:

Určitě jsme toho mohli být ušetřeni. Nesměli bychom ale být zaprodáni kdysi jak komunisty, tak po nich náslenými polistopadovými kapitalistickými vládními zrůdami.

Je snad nutné naplnit tento hrůzný scénář, k němuž spjeje nejen Evropa? A za vším stojí jen a jen

Dokud lidé neuznají, že význam peněz nemůže stát prioritně před významem člověka a jeho prací pro život společnosti, dotud se budeme potácet ve výkalech kapitalistické společnosti, než se v nich úplně utopíme.

JE MOŽNÉ TOMU ZABRÁNIT, ALE K TOMU MUSÍ BÝT PŘEDEVŠÍM TVÁ VŮLE

OBČANE VOLIČI... Příklady ze světa známe.

 

 

Dokud nám budou vyhrožovat bankéři, protože oni hlavně nesmějí přijít o své peníze, moc a vliv, BUDE JEN ZLE..!

 

Banky začínají zastrašovat: Kolaps euro povede ke stannému právu a občanské válce

Podobným způsobem, jakým Hank Paulson vyhrožoval stanným právem v ulicích Ameriky, pokud nebudou nouzová vyplácení schválena, nyní velké banky, jako UBS, varují před „autoritářskou nebo vojenskou vládou“ a „občanskou válkou“, aby zastrašily všechny členské země a odradily je od opuštění eura.

Chceme-li být suverénní český národ ve svém suverénním českém státě a svobodně - tedy suverénně rozhodovat o ROZVOJI svého hospodářství, zahraniční přátelské spolupráci za vzájemně výhodných podmínek, pak to nemůže být pod jakýmkoliv diktátem, zejména ne EUROUNIJNÍM..!!

NECHCEME EURO !Grafická úprava a dodatek: JH

 

—————

Zpět