Děda s bábou vzkazují mladým...

24.06.2012 09:44

Je to nejen k zamyšlení...

 

Praha, děda s bábou – 2012) Přemýšlejte, vnoučci, přemýšlejte. Přišel před pár dny za mnou jeden mládenec s rozzářenou tváří a vítězoslavně, coby zástupci starší generace, mi oznámil, jak nám to jeho soukmenovci ve volbách natřeli. Hrdě mi také sdělil, že když nepřesvědčili svého dědu a svou bábu, tak šli k volbám sami volit Schwarzenberga a Johna. Vyslechl jsem ho pozorně a na závěr mu popřál k Pyrrhovu vítězství. Pak k dobru jsem mu dal i několik svých názorů, které mohou zaujímat i ostatní mladé vítěze voleb. Váš děda a vaše bába, stejně jako já, zásluhou vás mladých budou mít v nejbližších letech hluboko do peněženek. Po prvních náznacích je jasné, že jim nebude v plné výši valorizován důchod, že začnou více platit za potraviny vlivem zvýšení DPH a zvýší se jim poplatky u lékaře, v nemocnici, ceny za léky, dále nájmy a kdoví co ještě, aby se naplnila prázdná státní kasa. Ta kasa, kterou rozkradli tuneláři, zloději a vyvezli ji do daňových rájů, či jinak zašantročili. Umožnili jim to provést i vaši dnešní obdivovaní, včetně Miroslava Kalouska, Karla Schwarzenberga, Petra Nečase a dalších. Platit dluhy by tedy měli oni a jejich přátelé! My, dědové a báby, jsme nic špatného neprovedli. Většina z nás začínala manželský život od píky. Postupně jsme si za vydělané peníze v socialismu, kterému se dnes nemůže přijít na jméno, pořídili většinou družstevní byt, chatu, garáž a auto, a to bez velkých půjček či dluhů. Vynaložili jsme na to všechno, přibližně 300 tisíc Kčs. Kapitalistická společnost z nás udělala škrtem pera a přehodnocením tržních cen milionáře. To, aby se mohla chlubit ve světě, co dokázala, a vám plést hlavu srovnáváním nesrovnatelného.

Pokračování ZDE

A my SUVERENIŤÁCI prostě dodáváme..

Kdybychom byli naturelem jako ti, kteří zneužili mladého a dosud životem nedotaženého Jíru Mádla a jeho prostoduchou partnerku v jejich duchaplném vystoupení se vzkazem "Dědovi a bábě..", jednoduše bychom jim a jim podobně smýšlejícím sdělili "...KDO CHCE KAM, POMOŽME MU TAM..!"

Ale život nás už vyškolil a na zběsilosti typu "mádlovského vzkazu seniorům.." reagujeme tak, že "...čas tě, mladý Juro, nesporně poučí, když ne přímo vyfackuje." A my připravujeme vše pro to, aby ta doba nastala co nejdříve, než se v tom současném sajrajtu všichni parádně utopíme. Tím ochráníme postupně i takové zběsilce, kteří podlehli mediální a politické polistopadové demagogii, aby nedostali ještě větší VÝPRASK od svých OBDIVOVANÝCH Schwarzenbergů a Kalousků a ....

BUDIŽ TI OSUD MILOSRDNÝ, HRDOVČE NEVĚDOUCÍ A PROTO ZBĚSILÝ

 

Dodatek a grafická úprava: jh

 

—————

Zpět