Hanebnost. Vláda na lidi kašle. Bobošíková tvrdě proti daním

11.05.2012 11:52

Hanebnost. Vláda na lidi kašle. Bobošíková tvrdě proti daním

Ekonomičtí ministři středo-pravicové vlády se shodli na zvyšování přímých i nepřímých daní. To nakonec schválila kolektivně i vláda Petra Nečase. Představitelé středopravicových stran, které nejsou zastoupeny v Poslanecké sněmovně, ale kabinet ostře kritizují: tahá lidem peníze z kapsy a nešetří.

Hanebnost. Na zvyšování platů úředníků a kamarádů je

Přímo rozezlena je šéfka Suverenity Jana Bobošíková. „Dívala jsem se na data státního rozpočtu. Kapitola, která se jmenuje Mzdy orgánů státní správy, pro rok 2012 oproti roku 2011 narostla. Vloni to bylo 158 milard, letos to je 159,933 miliardy. To vypovídá samo o sobě o této vládě. Tato vláda neplní své předvolební sliby, že nebude zvyšovat daně a že bude efektivně šetřit. Vláda nezná ekonomický vývoj ČR. Nečasova vláda pouze bere lidem bez ohledu na to, jak ti lidé budou do budoucna žít,“ zlobí se Bobošíková.

„Vláda zcela bezmyšlenkovitě cpe peníze do nesmyslných projektů, do přebujelé státní správy. Ta kapitola, o které jsem mluvila, z ní se čerpají odměny šéfky Úřadu vlády paní Nagyové, odměny náměstků ministrů a tak dále. Prostě řídí se heslem: ´každý den dobrý, každý den pro naše přátele a spřízněné straníky a jejich příbuzné na různých židlích. Na osud ČR a jak žijí její občané, kašlou. Úředníkům se nebere, ale bere se učitelům, seniorům a matkám na mateřské. To je hanebnost,“ dodala šéfka Suverenity.

CELÝ ČLÁNEK ZDE 

 

—————

Zpět