Honzíku Fischere, že tě to neštve... :o(

04.06.2012 11:06

 

Bývalý ministr financí za Fischerovy vlády Eduard Janota zemřel na zástavu srdce. Znenadání. Některým se očividně ulehčilo, že?

Pan mýval Kindl, smrtonoš plzeňských práv, je zajisté tím nejpodivnějším rozhodcem kauzy Diag Human. Celá tato kauza smrdí už od samotného počátku, připadá mi zcela absurdní, jak obchodník z krevní plasmou Šťáva vůbec mohl u příčetného soudu bez kooperace se zástupci žalované ČR prokázat nárok na ušlou škodu ve výši 8mld. Kč. To je zcela absurdní zisk a skutečnost se v tom angažuje mýval smrdí na hony a pro soudného člověka z toho plyne jediný závěr, že mýval si jednak shrábne část případného odškodnění sám a jadnak samozřejmě, že se bude z tohoto baťohu hodně moc procent ještě dále přerozdělovat mezi mnohé naše volené i nevolené činovníky. Co ještě naše nebohá státní kasa bude muset všechno vydržet, než těmto loupežím za bílého dne bude konec?

POKRAČOVÁNÍ ZDE...

 

Co dodat ?

Z té naší vrcholové politiky, která se kuje a dělá v Praze a tedy v místě, kde se peníze soustřeďují a PŘEROZDĚLUJÍ, se dělá našim lidem sakramentsky špatně. A špinavosti nebývalých rozměrů se v tomto prostředí jen velmi těžko odhalují a řeší.

PROČ ?

Odpověď zná téměř každý soudný Čech. Proč bychom se s tímto politickým svinstvem současné i předchozích vládnoucích garnitur měli smiřovat, když si na společenský účet daňových poplatníků hrstka pražských zmetků mastí kapsy a naši zemi svým POLITIKAŘENÍM (nikoliv společensky prospěšnou politikou) přivádějí postupně ke krachu a rozvratu...?!

OTÁZKA JEDNODUCHÁ...

Víš Ty, voliči, co s tím právě v době voleb můžeš udělat ?

NEVOL POLITICKÉ KREATURY A ZLODĚJE !

 

—————

Zpět