Jana Bobošíková tajemně: Suverenitě jsou připraveni pomoci vysocí státní úředníci

11.06.2012 09:25

Anonymní vysocí státní úředníci obávající se spojení s malou partají nebo celá plejáda zkušených polistopadových ministrů jako lákadlo pro voliče. Nebo třeba nabídka ekonomických i jiných expertů z akademického prostředí. Cest, kudy do své strany dostat lidi schopné řídit ministerstvo, mají malé politické strany hned několik. Odborníky si raději šetřete pro další volební období, radí jim ale v případě úspěchu odborník....

Bobošíková půjde do vlády po hlavě. S anonymními experty

Jana Bobošíková, bývalá novinářka, kandidátka na prezidenta a současné šéfka strany Suverenita dokázala dostat svou stranu do povědomí laické veřejnosti zejména ostrou protievropskou rétorikou. A ta zřejmě může způsobit problém každému, kdo se k její partaji veřejně přihlásí. Alespoň to šéfka Suverenity tvrdí při dotazu na jména konkrétních odborníků. "Kdybych tvrdila, že máme člověka schopného vést resort v každé oblasti, neříkala bych pravdu. Pořád je hledáme, nemáme jich mnoho. Ale nabaluje se na nás stále více lidé, kteří chtějí Suverenitě pomoci. Zvláště silní jsme v oblasti jaderné energetiky, daní a v sociálních otázkách," popisuje Bobošíková pro ParlamentníListy.cz oblasti, kde si je její partaj jistá schopností vést resort.

Pokračování ZDE

A my dodáváme...

Je skutečností, že se ani zdaleka nemohou jiné politické strany těšit skutečnosti nezkorumpované, politicky nezdiskreditizované předsedkyně/předsedy, jako je Jana Bobošíková. Navíc její zásadové a lidem přijatelné postoje a navrhované cesty řešení ze špatného politického a hospodářského stavu země doslova nahánějí hrůzu všem těm, kteří v této zemi dokázali po Listopadu jenom krást, krást a ještě jednou krást. A nebyli to žádní troškaři. To především je příčinou, vedle lokajské a podřízenecké současné zahraniční politiky, toho, že se země z přední mezinárodní pozice průmyslově a zemědělsky vyspělého Československého státu stala jen druhořadou zemí skladovou, o které se šíří v mezinárodním měřítku zvěsti a statistiky, které nám vůbec dobrou pověst nedělají (mafiánství, stát zlodějů, bezprávní systém apod).

Inu... Máme to, co jsme s jistotou všichni nechtěli a je nyní jen a jen na nás, co s tím uděláme. 

 

jh

 

 

—————

Zpět