PODVOD V AKCI "ODSTRAŇOVÁNÍ EKOLOGICKÝCH ŠKOD" ZA 114 MILIARD KČ

12.12.2011 14:34

TAK TOHLE JE SÍLA, VELEBNÝ PANE, NA TO NAŠE VZDĚLÁNÍ UŽ ASI NESTAČÍ.
 

  Předmět: Fwd: Podvod Mir.Kalouska - to je síla
  Datum: 07.11.2011 10:40:51
 
 
Jmenuji se RNDr.Rudolf Jiříček, bývalý vedoucí komplexního odboru geologie při Moravských naftových dolech,a.s.Hodonín,jeden z bývalých zástupců ČSR v UNESCO,RCMNS, Geodynamics, absolvent postgraduálu na pařížské Sorbonně.
Býv.tzv.disident (PO, č.26723, pod dohledem StB Hodonín)

Předkládám veřejnosti tyto informace, které mohou být velmi závažné pro náš stát:

PODVOD V AKCI "ODSTRAŇOVÁNÍ EKOLOGICKÝCH ŠKOD" ZA 114 MILIARD KČ
       

     Vývoj v ČR dospěl tak daleko, že se politici nejen postavili proti národu jako za totality, ale začali ho ve velkém okrádat, aniž by je někdo ze soudců, které  mají ve své moci, potrestal.Proto trend podvodů a korupcí začal narůstat. Objevily se pochybné obchody Mir.Kalouska, související s modernizací 353 tanků místo 30. Kvůli jeho dohodě o odběru 2310 nefunkčních padáků,zemřeli dva vojáci ze zkušební jednotky.
      Přesto převzal M.Kalousek na základě své smlouvy další padáky za114 mil.Kč. Stát díky němu přišel o 19 mld. Kč. Za tyto machinace se stal min.financí přes KDÚ-ČSL, u něhož si v r.2008 půjčila Topolánkova vláda 70 mld. Kč ze sociálního fondu a nikdy je už nevrátila. Přes tyto korupce se navíc přehnala globální finanční a hospodářská krize, kterou zase naši politici využili ve svůj prospěch.

     Na scéně se najednou objevily dva případy:

   Celý článek ZDE 


  
Dodatek:

Kdyby se chtěl snad někdy v budoucnu  v našich řadách SUVERENITY SBB vyskytnout nějaký takový "Kalousek" nebo jemu podobní podvodníci a zloději, kteří by si rádi nechali říkat <politik> a přitom si dělal svou osobní "rádoby politiku"  <malou domů> NA ÚKOR NÁS VŠECH, tak nejen že bychom s takovým ambiciozním šmejdem SAKRA RYCHLE odstartovali na HRAD MÍROV, ale bezpečně bychom se v SUVERENITĚ dobře podívali na ty, kteří dovolili, aby se mezi nás takový jedinec dostal..!

Proto si chraňme čistotu SUVERENITY SBB a věřme, že jedním z nejlepších řešení, jak ven z té nekonečné korupční a zlodějské žumpy, je námi prosazované heslo

ŽENY DO POLITIKY - JEDNA Z CEST ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ ČESKÉHO KOCOURKOVA

 

Nebyli to jenom tito, kteří zvonili na bolševika...

aby si nakonec zvolili tu zoufalou polistopadovou garnituru, jejímž vyvrcholením je mimo dalších i tato neustále se z korupčních důvodů měnící sestava...

  

—————

Zpět