POUČNÉ PRO TY, CO NEMAJÍ ČAS...

08.07.2011 12:16

 

 

08.07.2011 11:47

 Satan svolal celosvětový kongres démonů. A v úvodním projevu řekl:  

 

Naše situace se zdá být prekérní.
Lidé si nastavěli množství kostelů, chrámů, mešit a templů, aby měli kam před námi utíkat. Mají také mnoho moudrých knih – některé z nich i svaté – a dokáží z nich poznávat pravdivou a smysluplnou cestu pro svůj život.
My tomu nedokážeme zabránit: „Naše věc se zdá být ztracena….“ „Co tedy máme dělat?“ volali démoni.
„Nebraňte jim v tom, čemu zabránit nedokážete, ale připravte je o čas“pokračoval Satan, „aby prostě neměli čas na podstatné věci.
Snažte se, aby byli stále zaneprázdněni nedůležitými prkotinami, vymyslete spoustu možností, jak zaměstnat jejich myšlení.
Pokoušejte je, aby utráceli a půjčovali si peníze, aby kvůli tomu v práci trávili víc a víc času, aby pracovali sedm dní v týdnu a nejméně dvanáct hodin denně, a to všechno proto, aby si mohli kupovat
zbytečnosti.
Přidejte jim k tomu vědomí vlastní důležitosti a nepostradatelnosti.
Říkejte jim: „Kdo to zachrání, když ne ty? Nikdo to nedokáže tak dobře udělat jako ty!“

Budou pracovat ještě víc a o pracovních věcech budou přemýšlet ve dne i v noci. Zabraňte jim trávit čas s partnery, zabraňte jim věnovat se dětem.
Jejich rodiny se rozpadnou a jejich domovy přestanou být útočištěm před pracovním shonem. Lákejte je, aby měli doma pořád puštěné rádio, televizi nebo počítač. Dohlédněte, aby v každém obchodě a v každé restauraci pořád vyhrávala hudba. Nuťte je, aby si v každou volnou chvíli strkali sluchátka do uší a ohlušovali si hlavy, aby si i na cestách v autě pořád něco hlučného pouštěli. Dbejte, aby měli u ruky vždycky množství časopisů a novin. Dvacet čtyři hodin denně na ně útočte zbytečnými a hloupými zprávami. Kolem silnic nastavte billboardy, aby je vyrušovaly při řízení.
Jejich schránky naplňte reklamami, katalogy, nabídkami slev a služeb zdarma. V časopisech a v
televizi jim pořád ukazujte štíhlé modelky a svalnaté modely, aby začali věřit, že tohle je krása, a znechutili si své protějšky. Postarejte se, aby byli každý večer tak unavení, aby se nemohli milovat.
Veďte je k tomu, aby i při odpočinku byli nezřízení, aby se z cest a z rekreací vraceli vyčerpaní. Braňte jim chodit do přírody, vymýšlejte pro ně spoustu možností „aktivního“ odpočinku v zábavných parcích, v multikinech a v hledištích stadionů. Hlavně je stále a bez oddechu zaměstnávejte! To jim naprosto
zabrání slyšet hlas moudrosti, který je tichý a nevtíravý.“


Démoni se po Satanově projevu rozletěli po světě a od té chvíle horlivě pracují přesně podle šéfových instrukcí.....

 

Dodatek: Tam, kde satani a démoni nedostali příliš času a prostoru to dapadlo dobře, jako např na Islandu, kde případ této země a jeho národa je modelem občanské revoluce... Podívej se např. ZDE   nebo ZDE  a na autentická videa se   podívej se ZDE...  A tam si začali vládnou skutečně lidé sami se svou lidovou politikou. A VŠECHNY POLITICKÉ LUMPY PŘEDCHOZÍ VLÁDY ISLANDU LIDÉ DALI DO BASY A.... JE VYŘEŠÍNO.

 

—————

Zpět