Troška: Nejasociálnější vláda od 2. světové války. Šťastnou cestu do p*dele

21.05.2012 14:31

Nejúspěšnější komerční režisér současnosti říká vše, co si myslí, nahlas, před lety třeba odmítl i americký radar v Česku a dostal za to politicky „přes prsty". Situace, která se nyní v zemi odehrává, ale nenechává bez emocí ani takového kliďase, jakým je Zdeněk Troška. Jak pro ParlamentníListy.cz exkluzivně řekl, je rád, že lidi konečně přestali jenom nadávat a vyšli do ulic.

Jste znám tím, že říkáte, že se příliš nedíváte na zprávy, nečtete noviny. Přesto, co říkáte jako občan ČR, i jako umělec na současnou situaci? Korupce, bezpráví, snižování životního standardu těm nejobyčejnějším lidem?

Myslím, že tato vláda je nejasociálnější ze všech, které jsme tu od druhé světové války měli. Povedlo se jí zrušit všechno, nebo i to málo, co ty předcházející pro lidi udělaly. Ať dluhy splatí ti, kdo je udělali, obyčejní lidi to rozhodně nejsou. Když se jim podařilo rozprodat celou republiku, všechny skvěle fungující a světově konkurenceschopné závody, kde jsou tedy ty peníze z prodejů? Nechci tady vyjmenovávat všechno, na co se všichni denně a po právu ptají a na co jim nikdy stejně nikdo neodpoví. Jen je mi smutno z neúcty a pohrdání člověkem.

Celý rozhovor se Zdeňkem Troškou ZDE. 

 

K tomu není nutný jakýkoliv komentář.

Grafická úprava: jh

—————

Zpět