UŽ TO ZAČALO!!!! REVOLUCE O KTERÉ NIKDO NEVÍ!!!

23.01.2012 23:26

 


VŠEM!!!

Nepovažujete tuto informaci za bezcenný oběžník, ale snahu o rozšíření hodně zajímavé informace, o které se NIKDE nemluví!!!!!  Kdo umí italsky, ať si najede na níže uvedený odkaz. A kdo ne, podívejte se alespoň na fotky a videa a vězte, že na Sicílii právě začala REVOLUCE!!!! Není to přehnané ani ne mystifikující!!!

V pondělí začal na Sicílii oficiální pětidenní protest proti vládě, systému, politice, soukromým bankám, zadluženosti, přemrštěným cenám benzínu, potravin, služeb, proti nezaměstnanosti a neschopnosti vlády vládnout PRO lid!!
Nepřipomíná vám to něco??? Já myslím, že tohle se netýká jen Itálie!!! Jen jim jako prvním ruply nervy!!

Nejedná se o malý protest a pár demonstrací!!! Jsou zablokované strategické cesty, vlaky, lodě, letadla, přístavy, lidé nepracují, jsou v ulicích, zastavila se činnost ropných rafinérií, což brzy způsobí nedostatek pohonných hmot  NE JEN v Itálii!!! A co víc, protesty neustávají - naopak STUPŇUJÍ SE!!!

Proč se o tom nepíše??? Proč asi!!! Italská vláda má pod kontrolou veškerá média, tisk, v 21. století v demokratické společnosti existuje stále cenzura..! Už byly předány tyto informace českým informačním serverům a uvidíme, jak moc svobodná je ČR... Zatím se tato zpráva šíří jen díky Facebooku – že by první dobrá funkce?

Šiřme tuto zprávu dál!! Nedovolme, aby současná cenzura a potlačování práv potlačily tok těchto  informací! A hlavně – NEMÁTE CHUŤ přidat se k Itálii??


https://www.informarexresistere.fr/2012/01/18/cio%E2%80%99-che-non-ti-dicono-e%E2%80%99-che-la-rivoluzione-e%E2%80%99-gia%E2%80%99-iniziata-in-sicilia/#axzz1jwwceb2Q

Kamil—————

Zpět